Hankook Dynapro HP2 235/60 R17 (102H)
August 11, 2017
Hankook Dynapro HP2 255/60 R18 (112V)
August 11, 2017
Show all

Hankook Dynapro HP2 235/60 R18 (103H)


Гума со високи перформанси за луксузни СУВ возила.
Dynapro HP2 ги исполнува сите услови потребни за премиум СУВ возилата, вклучувајќи одлични перформанси на влажни коловози, ниско ниво на бучава, мал отпор на триење и одлична километража.

  

Category: . Tags: , , , .

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hankook Dynapro HP2 235/60 R18 (103H)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *