Laufenn I FIT ICE 235/55 R18 (100T)
August 7, 2017
Hankook Optimo K715 145/80 R13 (75T)
August 7, 2017
Show all

Laufenn I FIT ICE 255/55 R18 (109T)


I FIT ICE осигурува комфорни и сигурни возни карактеристики при влажни и снежни услови на патот.

Напредниот дизајн на шарата и специјалната гумена компонента за зимски услови обезбедуваат врвни перформанси на влажни и коловози прекриени со снег.

Category: . Tags: , , , .

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Laufenn I FIT ICE 255/55 R18 (109T)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *