Hankook Winter i’Pike LT 225/75 R16C (120/121R)
August 4, 2017
Laufenn I FIT 155/70 R13 (75Т)
August 4, 2017
Show all

Laufenn I FIT 155/80 R13 (79Т)


 

I FIT осигурува комфорни и сигурни возни карактеристики при влажни и снежни услови на патот.

Напредниот дизајн на шарата и специјалната гумена компонента за зимски услови обезбедуваат врвни перформанси на влажни и коловози прекриени со снег.

Category: . Tags: , , , .

 

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Laufenn I FIT 155/80 R13 (79Т)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *